Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már hogy annyire rosszat...

Volt már hogy annyire rosszat álmodtál, hogy a saját kiáltozásodra vagy nyögéseidre ébredtél?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyanom volt, hogy álmomban megcsípett egy hatalmas kaszáspók a combomon és mikor felébredtem, még mindig rohadtul fájt, pedig nem is volt ott semmi. Meg egyszer a saját ordításomra riadtam, mert begörcsölt a vádlim. Na, az nem volt a legjobb érzés. Meg egyszer azt is álmodtam, hogy egy férfi bemászott az ágyamba, majd azt álmodtam, hogy felébredtem és tényleg megtörtént. Ezek után már tényleg felébredtem, szerencsére egyedül:D
2009. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam h a házunkra esik egy repülő és ki kell menekülni.Egyől ki az ágyból és menekültem .Már pár lépést megtettem mikor felébredtem.Erre azt láttom h pár lépésre állok az ágyamtól.

A saját sirásomra is keltem már fel,meg az exemnek is csomószor fel kellett keltenie éjszaka mert nyöszörögtem meg vergödtem álmomban.Sokszor ki is karmolom magam alvás közben,és csak reggel veszem észre őket.mivel sok dolgot nyomok el magamba,igy alvás köben jönnek ki rajtam.

2009. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
egyszer álmomban mondtam egy jó poént az angoltanáromnak, és elkezdtem röhögni. arra keltem fel, hogy tényleg röhögök. azutn csak még jobban röhögtem
2009. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én inkább arra kelek fel hogy sirok!!
2009. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy az egyik szobánkban álltam és rettegtem, tudtam, hogy valami rossz fog történni, mozogtak az árnyékok a falon és én meg krvára féltem, aztán éreztem, hogy valaki bejön a szobába, gyorsan megfordultam és tök élesen láttam a mamám arcát (aki sajnos a valóságban nem élt már). Nagy szemei voltak és iszonyúan félelmetes álom volt, ordítva vagy nyögve (már nem emlékszem, szerintem mindkettő egyszerre) ébredtem.

13/L

2011. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én már ébredtem úgy h picit nyögdécseltem..nem találkoztam a szerelmemmel 2 hónapig munka okból..és már annyira kívántam h nem is tudom semmihez hasonlítani..azt álmodtam h rám fekszik csókolgat,simogat...arra ébredtem h remegek és nyögdécselek..elég rossz volt arra felkelni h nem volt ott :(

25/L

2011. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!