Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fellebezés. Mennyi esély?

Fellebezés. Mennyi esély?

Figyelt kérdés

Szeretnék bekerülni egy olyan középiskolába, ahova 72 személyt vesznek fel és én a 132-ik vagyok. Már meg van a végleges. De ha jól tudom, még csak most lehet fellebezni. Testvérem oda jár(most fog végezni) és a kerüetben lakom. Csak olyan cikinek érzem, ha oda megyek és azt mondom, hogy fellebezni szeretnék, és biztos azt gondolják, hogy "ja ez az a gyerek aki az XY huga és nagyon szeretne bekerülni ide... Na lássuk az indokait."

Igazából nem is tudom, hogy milyen indokokat lehet írni az ilyen fellebezésbe. Tanács? Tippek? Vagy valakinek "élmény"? Történt már ilyen valakivel?



2012. ápr. 20. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Van esélyed.Nagyon jó indokot kell arra találni, hogy felvegyenek, de szentem már könyveld el magadban hogy nem vettek fel, ha meg felvesznek örülj
2012. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
anyukám bement beszélni az igazgatóval aki nagoyn megértő volt és aranyos. mondta, hogy ő is bármit megtenne hogy jó legyen a gyerekének. anya felsorolt egy csomó indokot, hogy milyen versenyeket nyertem. és mondta, hogy én 1 ponttal maradtam le, de helyhiány miatt se tudnak felvenni. ezért nem írjuk meg a fellebezést. viszont mondta az igazgató, hogy szeptemberben telefonáljunk ha még szeretnék mekerülni, mert lehet hogy addigra valaki mégsem oda megy...
2012. ápr. 22. 18:00
 3/3 A kérdező kommentje:
"és mondta, hogy én 1 ponttal maradtam le, de helyhiány miatt se tudnak felvenni" ezt az igazgató mondta :) :D
2012. ápr. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!