Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek bejön a One Direction-A...

Nektek bejön a One Direction-Another world?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 11:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
68%

Én régen nagyon utáltam a popszámokat, meg mindent ami a viván, meg mtv-n ment, és én is a "klasszikusokat" hallgattam, mivel szerintem a kérdező is elismeri hogy az tényleg zene.

(Bár kinek mi a zene, nekem az amiben gitár, dob, ének..stb. van, kevesebb géphanggal:))


DE!!

Mikor gimibe kerültem, valószínűleg a közeg miatt is, beszippantott a sötét oldalXD

Most már kb mindent hallgatok,(Sonata Arcticától és Bon Jovi-tól Lady Gaga és One Directionig:P)MINDEN JÖHET!

(Kivéve Justin Biebert, őt valahogy nem szeretem látni, és hallaniXD)


Viszont mostanában nagyon megszerettem a One Directiont.

És teljesen megértem azokat akik rámondják hogy sz*r,meg nem tudnak semmit, meg gondolom az is idegesítő hogy a sok "fangirl" a szemedet is kikapja, hogy rosszat szólsz.XD


De nézve videókat, meg interjúkat, teljesen normálisak,nem olyan b*zisak, mint pár fiúbanda és énekelni is tudnak:P ( Az x-faktor alatt kis segítséggel feljavultak:))

És igen szerintem is cukik:D:D


De azért a fiúktól ( és persze pár lánytól, mint legjobb barátnőm, meg régen énXD) ne várjuk hogy szeressék őket. Ők mégsem mondhatják hogy cukikXD bár a zenéjüket szerintem megszerethetnék, ha nem állnának hozzá úgy hogy kis b*zik:P


De hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem nagyon tetszik a szám!:D

Jó-jó a szöveg nem egy mély dolog, de azokat nem túl gyakran figyelem( csak ha érdemes), de hát 18-20 körül vannak nem? Ha nekem lenne énekhangom,olyan dolgokról éneklenék, amit már átéltem, meg persze nem utolsó sorban eldaható:P Viszont engem megfogott a hangzás. Zenében általában a jó hangzást keresem, meg azt ami megragad a fejemben. És nekem ez tetszik:)

Na most még így lezárásként annyit tennék hozzá, hogy én Harry párti vagyok:P


Várom a kemény ellentámadást!:P

2012. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Bocsi hogy regényt íratam:P

18/Lány

2012. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én imádom őket.Főleg Zayn-t a kis cuki sérójával :* és én minden zenéjüket is szeretem... <3
2013. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!