Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha letelik a 3 hónap próbaidőm...

Ha letelik a 3 hónap próbaidőm akkor újra kell körözni? Szerintem ez elég hülyeség. Újra orvosi vizsgálat stb stb. Ez tényleg ígyvan?

Figyelt kérdés
Amiért fontos ezt nekem tudni,mert az üzemorvos ,múltkor levetkőztetett egy szál bugyira...,hogy meg kopácsolja a térdem(!)és rohadtul nem szeretnék a közeljövőben odamenni a vén k*csöghöz,csak ha nagyon muszáj!
2012. ápr. 19. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A próbaidőnek és az egészségügyi munkaalkalmasságnak semmi köze egymáshoz. Ha egészségileg alkalmatlan lennél, próbaidőre sem vettek volna fel, helyesebben az orvos nem írta volna alá, hogy alkalmas vagy. Ha a munkád megfelel, vagy a cégnek nem az a stratégiája, hogy 3 hónap eltelte után mindenkit elküld, hogy ne kelljen esetleg fizetésemelést adni, akkor csak a munkaviszonyodat fogják meghosszabbítani, azaz meghatározott vagy meghatározatlan időre szólóvá alakítani. Akkor már nem kell orvoshoz menned.
2012. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jó,de azt mondták,hogy újra el kell mennem az orvoshoz,hogy újra aláírja ,hogy alkalmas vagyok!

Ugyanúgy be kell köröznöm,mint a legelső napon!(Állítólag)Legalább is a cégnél ezt mondták)

2012. ápr. 19. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!