Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy-két maroknyi...

Találtam egy-két maroknyi bélyeget még nagymamám hagyatéka között. Hol tudnám felbecsültetni ahol nem vágnak át?

Figyelt kérdés
Magyar és külföldi vegyesen.. nincs albumba pakolva van amelyiken rajta van a bélyegző van amelyiken nincs. Magyar királyi postás van közte de van későbbi is 70-es évekig, külföldiből pl new zealandi meg canadai, orosz, mongólia, izrael..stb nagyon régiek is. Lehet nem is érnek semmit.. de én nem értek hozzá rendszerezni sem tudom melyik tartozik mihez..

2012. ápr. 17. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy valami fényképes bélyeges oldalt ahol utána lehet olvasni nézni ezeknek. Mert sokra nincs írva dátum..:) KÖszönöm!
2012. ápr. 17. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
A vaterán lehet keresgélni, hátha találsz hasonlót és akkor tudod a hozzávetőleges árát is, de én nem nagyon bizakodnék.
2012. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
Becsültesd fel több helyen is, akkor kisebb az esélye az átvágásnak.
2012. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a magyarokkal könnyebb, mert azokhoz hasonlót találtam, 1890-es évekből meg van turulos vagy nemtudom milyen is.. ami drágább párszáz forinttól.. de külföldinél van egy csomó aminek pl az országnevét sem tudom.. és nincs hasonló sem a vaterán.
2012. ápr. 17. 13:09
 5/5 polarbeer ***** válasza:

Szerintem tedd el emlékbe :)

Nem hiszem, hogy 1000 - 2000 Ft-nál többet érne az egész csomag. Magyarországon főleg a magyar bélyegeket gyűjtik. És MO-ra ráadásul külföldi bélyegből nagy ritkaság nem nagyon kerül. Szóval olyan hatalma értéke nincs, de emléknek tökéletes :D :)

2012. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!