Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, hogy honnan...

Valaki segítsen, hogy honnan lehet magyarul letölteni a Titanic 2 Jack Dawnson visszatér-tet?

Figyelt kérdés
Légy szíves linket is tegyetek be. Köszi.
2012. ápr. 16. 16:43
 1/9 Keditt válasza:
Szia.Sajna választ nem tudok de én is erre lennék kíváncsi mert láttam az előzetest és tök állat film lehet habár nagy hülyeség de nagyon érdekelne tök jó lehet a film :)
2012. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ilyen film nincs:D azt ami te ,,trailernek" láttál, csak egy összevágás műve, Titanic 2 film van, de az nem JAck visszatérésréől szól: [link]
2012. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
NEM HISZEM EL, HOGY ENNYI ÉV UTÁN MÉG BEUGRANAK ENNEK EGYESEK XDD
2012. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Keditt válasza:
36%
Na akkor világosítsd fel a süket parasztot,hogy mi is ez mert én csak most találtam rá.Miközben jókat kuncogsz a markodba a sötétségemen,légyszi oszd már meg hadd velem is amit tudsz :))
2012. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kuncogok, ennél azért viccesebb dolog kell, hogy kuncogjak. Nyugi, semmi bajom veled, csak amikor ez 3-4 éve (vagy több) kijött már akkor nevettem azon akik bevették (persze csak képletesen) és ennyi év után is ez történik, nemár.. :DD Ez egy összevágott videó DiCaprio eddigi filmjeiből és úgy van megcsinálva, mintha a titanic 2-ő beharangozója lenne, pedig ehhez köze sincs ennek. :D Nézd csak végig még1x, mindenhol más ruhában van ha szemfüles vagy neked is leesik hogy kamu.
2012. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
már a posztere is gyanus volt évekkel ezelött "jack is back" komolyan xd
2012. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Titanic 2 márpedig van! :DD most töltöttem le:

Titanic 2

(Titanic II)



színes, magyarul beszélő, amerikai kalandfilm, 90 perc, 2010


rendező: Shane Van Dyke

forgatókönyvíró: Shane Van Dyke

zeneszerző: Chris Cano, Chris Ridenhour

operatőr: Alexander Yellen

producer: David Michael Latt

executive producer: David Rimawi

vágó: Mark Atkins, Austin Harvey Stock


szereplő(k):

Bruce Davison (James Maine)

Brooke Burns (Dr. Kim Patterson)

Shane Van Dyke (Hayden Walsh)

Marie Westbrook (Amy Maine)

Michelle Glavan (Kelly Wade)

Carey Van Dyke (Elmer Coolidge)

D.C. Douglas (Will Howard kapitány)

Dylan Vox (Dwayne Stevens)

Wittly Jourdan (Elijia Stacks)


Az eredeti út 100. évfordulóján egy Titanic 2 névre keresztelt, luxus tengerjáró jár elődje útvonalán. Amikor egy cunami jéghegyet sodor a hajó útjába, az utasok és a legénység azon küzd, hogy elkerüljék elődjeik sorsát.

2012. ápr. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

02:07


Igen van, de egy borzalom! Egy olyan filmstúdió csinálta (asylum..) akik egy igazán jó film megjelenése után megcsinálják egy kis névmódosítással ugyanazok filmek sz@r változatát, de a cím miatt veszik...

2012. ápr. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg vicces hogy ez a téma már soha nem fog lecsengeni.

Aki csak egyszer is látta a Titanic-ot annak nem igaz hogy nem üti ki a szemét hogy miért lennének ugyanazok a jelenetek az"új" filmben is benne mint amikor a hajóroncshoz merülnek. Kicsit olcsó megoldás lenne, azért ennyire ne nézzétek hülyének Hollywood-ot.

Mikor olvasom a lánykáktól hogy "Láttam Leo összes filmjét, imádom... stb." "Alig várom ezt is.." Akkor könyörgöm hogy nem esik le neki hogy a Rómeó és Júliából minek van ebben jelenet? De még hogy abból de hogy a Hulk-ból meg a Con Air-ből is. Áhhhhhhhhhhhh na mindegy

2012. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!