Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miféle Jedi mesterek azok...

Miféle Jedi mesterek azok akik a youtubera rakják fel az Angry Birds Walkthroughokat?

Figyelt kérdés

Ha sokadjára sem sikerül átvinnem egy pályát, akkor meg szoktam lesni hogy hogy kell.

De hiába, akik felrakják azok valami superman-ok vagy nem tudom...hogy lehet az hogy pl egy robbanós madár neki egy teljes köépületet szétrobbant, én ugyan olyan szögbe ugyan oda lövöm, és mégis épp hogy meginog?


2012. ápr. 15. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rájöttem arra hogy a csúzlit mindig teljesen ki kell húzni és egy adott pontot kell eltalálnod ahhoz hogy az épület úgy mozduljon el hogy darabokra tudjon esni. Egyébként ezt nagyon nehéz belőni sajnos, elég sok ügyesség meg szerencse kell hozzá. Másrészt célszerübb egy épületet felmérni úgy hogy keresd a legvékonyabb falrészt és lehetőleg azt amire elég sok súly épül rá mert ha azt egy robbantós fekete madárral kitudod ütni akkor elég nagy az esély arra hogy egy része elfog dőlni és akkor már szerencséd lesz.
2012. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na hát sajnos ez nem egy borulós épület. :(

Ez most facebook féle angri, a 62 pályával küzdök reggel óta. :(

A videón így történnek a dolgok:

http://www.youtube.com/watch?v=6F3Mqh_Tork



Na nekem azt a pici kocka követ az istennek nem töri át, így hiába robban, nem robban be a vízszintes kő. Whááá, már megbolondulok!Tiszta ciki, felnőtt ember létemre, de rendes idegesít. :D

2012. ápr. 15. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
First World Problems...
2012. ápr. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szemfüles válasza:

A népszámláláson magukat Jedinek vallók nevében is a kérdésfeltétel módja ellen szeretnék tiltakozni!

Azokat nem Jedi mesternek, hanem "ł&đ] >>csíternek<<" nevezzük. x)

2012. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!