Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Vagy...

Mi a véleményetek erről? Vagy csak engem kerget a sírba?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy kinek hogy tetszik, ha mások így írnak:

kivi vok, puszcsi, lávcsi, szercsi, Vikíí, Viky, konci, szupcsi, naon, am, akk, tcshőő, kajak, oldi... meg egyéb szépségek?


2012. ápr. 15. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Borzalmas. De tényleg, nagyon utálom, és egyet meg sem említettél: "W"


Nem értem, mi értelme van ezen szavaknak, szerintem gáz. Idióta fiatalos szokás.


Irritál engem, de nem lehet mit csinálni vele, ez van, ezt kell szeretni.

2012. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
A legrosszabb az egészben az,hogy én eddig azt hittem naiv fejjel,hogy így csak a 10-13 évesek írnak.De amikor megláttam,hogy a 21 éves unokahúgom is ilyen stílusban ír,és a vele egykorú haverjai is egy világ omlott össze bennem..Ez így nagyon borzalmas.
2012. ápr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Igaz, a W kimaradt. Sokszor van, hogy mivel magántanuló vagyok, másoktól kérem el az anyagot, és mikor meglátom, hogy egyetlen egy v sincs benne, csak w, legszívesebben hozzávágnám az egészet, hogy inkább hagyjuk. Meg minden közösségi oldalon látom, hogy rengetegen vannak, akiknek v nincs a billentyűzetükön, csak w. 18 leszek lassan, és más 13-14 évesek még engem szidnak, ha szólni merek nekik ez miatt, hogy ultragáz így írni. De mikor meglátom, a fejemet a falhoz tudnám vágni.
2012. ápr. 15. 00:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal.


De ez még semmi! Nem egy olyan 20-32 körüli férfival találkoztam, aki így ír msn-en! Igazából attól felment bennem a pumpa, hogy ennyire nem ismertek meg, hogy nekem ez nem jön be? Értelmiségi vagyok, sőt... nem írnám le mivel foglalkozom, de rettentő távol áll tőlem az ilyesmi. Másrészről hányinger!

A meleg ismerőseim nem használnak ilyen gejl szavakat, és "felnőtt", heteroszexuális férfiak így akarnak felszedni (engem, egy értelmes nőt)?

Fel vagyok háborodva, ha csak eszembe jut!!!

2012. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már sírni tudnék tőle. A halálom mostanság az amúgy szó rövidítése "am" formájában, amit még lenyeltem, de sok helyen meg már így látom: "ám". Khmm, hát erre már tényleg nem tudok mit mondani. Szerintem nincs is tisztában vele, hogy mi az a szó, csak látta valahol, valamelyik másik gyökér írásában, mert néha akkor is odarakják az "ám"-ot, ha nem is illik bele a mondatba...

És ez még csak 1példa a sok közül!

2012. ápr. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akinek nem inge nem veszi magára
2012. ápr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "am", meg "naon" nálam még oké, chateken én is használom őket, hogy rövidítsek, de a lányok közt elterjedt "cukcsi" nyelvezet már nekem is megfekszi a gyomromat... Ennyit a feminizmusról :D
2012. ápr. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Én is utálom,de legalább poént lehet belőle csinálni.


Fiú: Mi a neved?

Lány: Bogcsi

Fiú: milyen Bogcsi?

Lány: Aki úgy pofán baszcsi,hogy kiköpcsi öszcsi fogcsi.

2012. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedvenceim:


muszály,ojan,ijen,mijért?,igenwaan., teccetős-teccik..

2012. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!