Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem enged be a facebook?

Miert nem enged be a facebook?

Figyelt kérdés
valami securyti kerdez. mutat egy ismerosom fenykepet megmondom kik azok helyesen aztan aztmondja nem tud beleptetni jojjek vissza kesobb.
2012. ápr. 14. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lehet ez de mostanában nekem is b*szakszik
2012. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is így vagyok vele.:/ én is mindenki képét jól jelölöm be és mégse enged be.
2012. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Duffyyd válasza:
Nekem is ezt csinalja basszuuuss!!! Most kezdte el ezelott meg 2 oraval ezerrel bent voltam....ilyen elados oldalam van,es nagyon fontos lene hogy betudjak lepni...ilyet meg soha nem csinalt....most meg nekem is jonnek ezek a kepek , de en nem ismerem az ismeroseimet mind...mert mondom ilyen elados oldalam van es nem ismerek mindenkit...azt irja 2ot hagyhatok ki....ki is hagyom...persze a tobbire nem tudom megvalaszolni kik azok mivel h csak ruhakat,meg blokkokat ad ki(vasarlos oldalam miatt). Ugh most panikba vagyok esve...:/// Attol felek a rendes facebookommal is ez lesz...es akkor megolom magam...mert nekem a sajat fbom nagyon fontos,csomo ismeros stbstb...nagyon felek.:///
2012. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!