Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gép előtt, ha...

Black.death07 kérdése:

Mit csináljak a gép előtt, ha már unom a facebook-ot? Unatkozok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Éppelméjű válaszokat várok, pl nem olyanokat h verd a segged a földhöz.. ;) köszönöm...

2012. ápr. 14. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Válaszolgass itt. Simsezz, vagy játssz mást. Ne gépezz, inkább olvass, vagy nézz meg egy jó filmet.
2012. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Játssz valami játékot! Honfoglalót, vagy valamilyen értelmes kvízjátékot, vagy csak valami egyszerű "sokésznemkellhozzát". Ha nem ragaszkodsz feltétlenül a géphez, akkor fogj egy könyvet, és olvass, vagy menj el sétálni. (Bár elég szutyok idő van.)
2012. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Válassz valami hobbit,én pl most elkezdtem görkorizni,de olvashatsz valamit,vagy tanulj,nem muszáj számítógépezni
2012. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell kimozdulni a gép elől és elmenni a haverokkal sörözni / szórakozni. :)
2012. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Lapozgass egy helyesírási szótárt!
2012. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 claidheamohmor ***** válasza:
ja, olvass, találkozz a barátaiddal, sportolj, nézz meg egy filmet, maszturbálj, stb... :P :D
2012. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én mikor nagyon unatkozok akkor elkezdek programozni ha azt csinálom repül az idő minden részét szeretem, weboldalakhoz készítek php ban html ben programokat, c++ban írok alkalmazásokat. kezd ilyenbe ha mindenféleképpen gépen akarod lekötni magad.
2012. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki az utcára,sétálj oda egy ismeretlen emberhez,nyomj a kezébe egy táskát és mondd neki: "Tudod mit kell tenned!"
2012. máj. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 klarikaaa válasza:
hát válaszolj itt kérdésekre vagy töltsd le Wolf Questet nagyon jó játék vagy simsezz
2012. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
elégisd ki magad :D
2013. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!