Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan "öljek" meg egy növényt...

Hogyan "öljek" meg egy növényt? (fikusz)

Figyelt kérdés
egy olyan folyadék szerű dolog kéne ami kb. fél-1 nap alatt teljesen kiszárítaná vagy "megölné" a növényt. Valaki tipp? Tudom, hogy hülye a kérdés de F O N T O S!

2012. ápr. 7. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyfelől a kérdés tényleg hülye. Másfelől a növény meg él.

Szerintem szedjél be nyugtatót és menjél el aludni.

2012. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyen jellegű válaszokat fogok kapni, de tényleg fontos lenne :D
2012. ápr. 7. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy egy élőlény megölése miért is lehet olyan fontos...Bosszúból tudom csak elképzelni. De szerintem továbbra is a nyugtató a legjobb megoldás.
2012. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ne öldöss növényt! Ajándékozd el! A konfliktusaidat pedig más eszközökkel rendezd.
2012. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
-.-" igen amúgy bosszú lenne...
2012. ápr. 7. 23:39
 6/9 radír67 ***** válasza:
100%
Ne bántsd A fikuszt, nem Ő tehet róla.
2012. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már bosszút akarsz állni nem azon az illetőn kellene akire mérges vagy? Ezzel nem azt mondom hogy okos dolog bosszút állni, csak azt hogy valami olyasmit bántani mérgedben ami nem tehet róla még a sima bosszúállásnál is szánalmasabb. Persze ezt csak azon feltételezésemre alapozva mondom, hogy nem a fikuszra vagy mérges.
2012. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ennél mi sem egyszerűbb: fogsz egy ollót,lenyisszantod a leveleit és a szárát,aztán kidobod.

Kiszárítani max. valamilyen méreggel tudnád egy nap alatt.

2012. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy egyszeűen dobd ki úgy,ahogy van.
2012. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!