Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van e minecraft multyplayerhez...

Van e minecraft multyplayerhez hasonló játék?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy olyan játékot mint a minecraft 3D-és és hasonló multiplayere legyen.Azért kéne mert a minecraft valamiért nem megy a gépemen.

2012. ápr. 7. 16:10
 1/4 Wolfenstein2000 ***** válasza:

1. videókártyádat frissítsd a gépeden, és menni fog a Minecraft

2. a Minecraft nagyon egyedi, aligha lessz teljesen klónozva, esetleg okostelefonra.

2012. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem biztos hogy az kell.mert nekem azt irja ki miután elnditottam a játékot akkor kiirja hogy bad video card drivers Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.bár nem is nagyon tudok angolul.ugyhogy laptopon hogyan lehet frissiteni.mert a gépem bazi régi és szuper gyenge(1999-es modell).elörre is köszi.

2012. ápr. 8. 23:02
 3/4 anonim válasza:
igen, itt a videókártya nem tom valami nforce izét kell letölteni nekem is ez volt a bajom
2012. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wolfenstein2000 ***** válasza:

LE-ÍR-TA! szó szerint fordítok. (utosló sor) Ez a hiba általában kijavítható a videókártya driverének a frissítésével.

EZEN MI NEM ÉRTHETŐ???

2012. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!