Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés

Van egy játék amivel régen játszottam és elfelejtettem a nevét. Különböző anyagokat lehetett benne összekeverni és megnézni a reakciójukat. Angolul van de emlékszem pár anyag nevére: acid, lava, bird, gas és ilyenek. Azt hiszem a Not Doppleren találtam.

Előre is köszi a válaszokat. :)


2012. ápr. 6. 19:24
 1/2 Titok21 ***** válasza:
Lehet,hogy nem ez lesz az a játék,de én ismerek egy olyat,hogy ugyanígy anyagokat/dolgokat kell egymásra tenni,és létre kell hozni dolgokat...például a tűzből és a földből,lesz a láva... :) lehet hogy nem ez az a játék,de szerintem próbáld ki mert ez is nagyon jó :) amúgy neve nem igazán van :)) ha beütöd a google-ba ,hogy alkímia játék,kihozza elsőre :)
2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom, szeretem azt a játékot, de én nem arra gondoltam :d
2012. ápr. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!