Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne ébresszen fel a tesóm a zörgésével?

Figyelt kérdés
A nővérem hetente kijön hozzánk főzni, mosogatni, segít anyukámnak, ha be kell menni a városba valamiért. Mostanában már 2-3-szor jön egy héten, annyi tennivaló van. Csak az a baj ezzel, hogy mostanában reggel jön, mert délutános. És mindig magasított sarkú cipőt hord. Ez még nem elég, mert mindenhova őrült tempóban rohan. Holnap megint jön, és most már zsinórban ez lenne a harmadik reggel, amikor nem hagy aludni a cipőkopogása. Csukott ajtón keresztül is hallom, pedig nem bánnám, ha legalább a tavaszi szünetben eleget aludhatnék. Nem merem szóvátenni neki, mert rögtön nyafog, hogy én milyen hálátlan vagyok, semmit nem köszönök meg (ami szemenszedett hazugság) és mindenért morgok. Mivel érhetem el azt, hogy ne halljam meg a zörgést? 15L
2012. ápr. 6. 01:18
 1/4 anonim válasza:
hülyén hangzik tudom, de nekem is volt hasonló problémám, és én úgy oldottam meg, hogy beszereztem sok párnát, és az egész ajtót bepárnáztam. tetőtől talpig. ha éjszaka nem kell kijárnod, vagy nem megy be senki akkor székkel is kitámaszthatod a párnákat. nagyon jól felfogja a hangot.
2012. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első, megölsz XD..... csak annyit mondj neki, hogy jöjjön adidaszban, mert olyan jól áll az neki...
2012. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki papucsot,magadnak meg füldugót :)
2012. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam a párnázásra, bevált :)

Második: ez tetszik. :DDDDDDDD

2012. ápr. 6. 14:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!