Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha valami...

Miért van az, hogyha valami nagyon nagy problémám van akkor mindenkivel össze veszek?

Figyelt kérdés
tegnap a régi legjobb barátom kiakart velem békülni...de én meg hozzásem szoltam...Ű(és már megis bántam) és olyan ideges meg szomoru lettem etől,hogy hogy lehetek ilyen hülye,hogy még edzésre sem akartam le menni....de végül lementem,hátha kitudom edzeni a szomoruságot meg a rosszkedvet...(am kajakozok)és erre mindenkilátja rajtam,hogy miyen szar kedvem van...és csodálkoztak is hogy nekem szar kedvem? ugyanis engem sztem még nagyon nem is láttak enyire letörve mint ahogy tegnap volta...nah és akk kérdezik kérdezik...és én végül elmondtam....és anyira ideges meg minden voltam,hogy egy jo barátommal is összevesztem....erre én még feszültebb lettem és szinte az összesbarátommal össze veztem... :/ és már nem tom,hogy hogyan béküljek ki velük... :// szerintetek???

2012. ápr. 5. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!