Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Meg akarom tudni!?

Miért van ez? Meg akarom tudni!?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben akármilyen kérdést teszek fel senki nem válaszol!!

Hát b*sszátok meg ez nem egy olyan oldal ahol válaszokat lehet feltenni és válaszoltok rá??!!

ha kell akár be is linkelem a kérdéseket amikre nem válaszoltatok!

Biztos vagyok benne hogy valami nagypof*ju sz*rzsák elkezd most okoskodni de bezzeg arr nem tud ha felteszek egy normális kérdést!!! várom a válaszokat


2012. ápr. 3. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Néhány témakörben valóban ritkán válaszolnak az emberek, mert kevesen nézegetik. Azt hiszem a legtöbbet nézett topic az a "Szerelem, szex", ezt ki is próbáltam, oda fel tettem egy egyszerű kérdést, és fél órán belül már 20 válasz jött. Mondjuk barkácsolás témában meg két nap alatt jött 3...

Szóval ez attól függ milyen témakör.

2012. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért normális hangnemben is fel tehetted volna a kérdést ;)

2012. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na látom te egy normális egyén vagy :)

de nagyot csalódtam ebben az oldalban mert régen nem ilyen volt :/

általában programokról szoktam kérdezni,de mostanában szinte soha nem jött válasz :(

mind1 ez van :)

2012. ápr. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!