Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha? <lent>

Mit csináljak ha? <lent>

Figyelt kérdés
Van srác a suliban..:) és nem helyes annyira.. de én mégis beleszerettem.. és egy időben ő viszonozta beszélgettünk, ha az utcán találkoztunk megölelt.. ha a suliba akkoris..:$$ és ááh.:D imádtam... de egy hétig nem mentem suliba.. azóta bunkózik velem és a legjobb barátnőmet fogdossa..:S és kérdeztem a barátnőmet hogy van-e köztük valami.. erre ilyet mond: - hogy lenne?? én meg ő?? jé.. miket gondolsz rólam?!? ... :// ha nem bírná akkor nem engedné neki hogy 6órából 5ön végig fogja a combját és hogy a folyosón a derekát fogva sétáljon???! jéészus..segítsetek. kislány nagypácban!!!!
2012. ápr. 3. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem "Szerelem, szex" kategóriába tartozik...

De a kérdésre is válaszolva:

Vagy odamész megkérdezni tőle, hogy na akkor most mi is a szitu?

Vagy pedig jelzed neki, hogy bejön neked, és ha bátor akkor reagál is rá.

2012. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ezt mégis hogyan "jelezzem"?? csókoljam meg?? xdd
2012. ápr. 5. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Hanem próbálsz szemkontaktus felvenni vele, sokat vagy a társaságába, próbálsz minél többet vele lenni, néha megérinted. Ezekből már valószínű hogy lejön neki.
2012. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!