Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azokból, akik szakmunkásképzőb...

Azokból, akik szakmunkásképzőbe járnak, hányan akarják tényleg azt csinálni, amit ott tanulnak?

Figyelt kérdés
És nem csak azért járnak oda, mert máshova nem mehettek volna a tanulmányai eredményeik miatt.
2012. ápr. 3. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Idén végzek a szakmámmal és abban szeretnék dolgozni.

Érettségim is van de tudtam hogy nem szeretnék egyetemre menni ezért nem készültem rá és így nem is sikerült jól. Ezzel még mehettem volna főiskolára mert nálam rosszabb tanulót is felvettek de a jó szakokra ez kevés lett volna.

Nem szerettem tanulni. Én inkább gyakorlatias ember vagyok. A szakmám fizikálisan nem megeröltető. Tudás kell hozzá de azt nem a könyvekből fogom megtanulni. Persze van elméleti rész de önmagában abból nem lehet megélni.

Komoly terveim vannak a szakmámmal kapcsolatosan és a benne lévő lehetőségeket szeretném kihasználni.

2012. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!