Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb fegyver az AK-47 után?

Figyelt kérdés
Valami szimpla, de megbízható újabb fegyó érdekelne. Nem optikai irányzékosak, mint a G36, bár az is megbízható.

2012. ápr. 3. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem is M1 Garand, valami újabb rohampuska.
2012. ápr. 3. 00:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyszerű fegyver az M4A1. Igaz ez optikai irányzékos.

Én, minden esetre egy PKM-et választanék.

[link]


Esetleg, ennek USA tesóját az M-249 SAW csúzlit.

2012. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az M4A1 meg M16 meg egyéb amerikai fegyverek nagyon könnyen beragadnak a g36c meg egy gyerekjáték..csak a kulonleges egységek használják,nehéz az amcsi fegyvereket szétszedni , könnyen rozsdásodnak,kevèsbé pontosak mint a kalasnyikovok...

gyerekek..ne számítògépes jàtékokrol ítéljetek meg fegyvereket..amit az elozo mondott az baromság.

ha most egy háborù lenne akkor biztos amd-65 -öst , aks47u -t vinnék ha lehetne választani..nagyon bírják a strapát,1perc sem szètszerelni és viszonylag elèg konnyuek..nekem amikor kopasz voltam amd-65 ösünk volt..hihetetlen jo fegyver..könnyű,pontos de mégis nagyon darál..:) amd65 vagy aks74

2012. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy még esetleg a francia FAMAS..nem volt a kezembe de mindenki kivan attòl nyùlva hogy milyen jo..
2012. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!