Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hallhatom meg azt hogy...

Hogy hallhatom meg azt hogy mien az igazi hangom?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy jó hangom van és nem tudjáto hogy hogyan lehet hogy énis igazán halljam??

2012. ápr. 1. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Vedd fel és hallgasdd vissza xd
2012. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel mikrofonnal és hallgasd vissza.
2012. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen ezt már kiprobáltam csak az a baj hogy a telefon eltorzítja és nekem mikrofonom nincs :|
2012. ápr. 2. 17:15
 4/7 gepzene ***** válasza:
3500/óra körül jár most a stúdióidő a kisebbeknél, ennek kb ötszöröse a legolcsóbb stúdiómikrofon, és ahhoz még kell cucc, hogy felvétel legyen belőle, amit meg már meg is vesz egy stúdió, az ennek ötszöröse árban. Ezt kapod pár ezresért, de ha csak pár strófát szeretnél próbaképpen, akkor szerintem nem hogy ingyen megcsinálják, hanem még hasznos tanácsokkal is ellátnak, ha szükséges. Lehet, hogy a telefonszámoddal "fizetsz" végül :)
2012. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én csak a hangomat akartam meghallani de már mindegy köszi :) van mikrofon :))
2012. ápr. 7. 13:45
 6/7 gepzene ***** válasza:
Ha valóban a hangodat akarod hallani, akkor semleges cucc kell, amit jobb, ha más vesz meg, ezért írtam annyit :)
2012. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oksa köszi:D
2013. márc. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!