Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyenekre gondolok?

Normális hogy ilyenekre gondolok?

Figyelt kérdés
Anyámmal sokszor olyan hülyeségeken szoktunk összeveszni hogy az nevetséges. Sokszor arról ábrándozok hogy fejbe lövöm magamat vagy kiugrok az ablakon. Persze az nem oldana meg semmit, és eszem ágában sincs ilyen f.szságot csinálni de valahogy megnyugtat hogy erről ábrándozok... Mielőtt azt hinnetek hogy emós vagyok most mondom hogy NEM! Szerintetek be kellene szívnom és jobb is lenne? Mar nagyon unom ezt a folytonos veszekedést....

2012. ápr. 1. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden embernek vannak ilyen gondolatai. Aki ezt tagadja, az hazudik.

Nyugi, nincs veled semmi baj.

2012. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, azért nem mindenkinek. Én előbb lőném fejbe azt aki felidegesít, mint magamat. Persze a kérdés szempontjából lényegtelen, én nem vagyok gyilkos, a kérdezőnek meg valószínűleg nincsenek szuicid hajlamai, csak rossz a légkör otthon. Az hogy valamire sokat gondolsz, nem jelenti azt hogy meg fogod csinálni, szerintem felesleges aggódnod, nem tudom hány éves vagy de pár éven belül úgyis elköltözhetsz otthonról és akkor már mindegy lesz.
2012. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Asszem tudom, mit érzel most - nálunk is szinte ugyanez a helyzet. És tegnap este nekem is bevillant ez a minek is vagyok, semmi sem jó...

Persze én is tudom, hogy ez nem megoldás a bajokra, de most épp nem tűnik vonzó opciónak az élet...

Mindegy, magam ellen fordulni úgysem lesz soha erőm :) szóval marad ez a kicseszett élet, jupi.

2012. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!