Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudnátok válaszolni nekem...

Megtudnátok válaszolni nekem egy sims2-vel kapcsolatos kérdést (azon belül letöltésekkel)?

Figyelt kérdés
A letöltések a C meghajtómra mennek, amin már alig van hely. A játék a D meghajtón van, és valahogy helyet kéne felszabadítanom. Ha miután beraktam őket a játékba, és kitörlöm a letöltésekből, akkor még benne marad a játékba? Hisz akkor a sims 2 downloads mappájába ugyanúgy benne lesz, nem? Nem merem megkockáztatni, rengeteg letöltésem van.
2012. ápr. 1. 13:32
 1/1 anonim válasza:
Mikor még anno simseztem és töltögettem le hozzá cuccokat, ahonnan szedtem meg volt adva, hogy melyik mappába kell betenni. Annyi biztos, hogy a játékon belül, szóval ha a Dn van a sims, akkor nem a c egyik eldugott mappájába fogja keresni a gép a dolgokat. Én oda pakolgattam, a letöltésekből töröltem mindent. Nekem is így volt megoldva, hogy C-re mentek a progik, D-re a játékok.
2012. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!