Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fémdetektoros biztonsági kapu...

Fémdetektoros biztonsági kapu mikre jelez? És ha jelez, megmotoznak?

Figyelt kérdés
Pl. Hungexpon is ilyenen kell átmenni tudtommal, és ha van valami fém cuccom? Fülbevaló, nyaklánc, övnek a csatja?
2012. márc. 31. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindenre, még a sebészeten beültetett szegecsekre is amik a csontot tartják össze.


Ha jelez félreállítanak, mondasz valamit, pl. "csak az övcsatom", erre végighúzza melletted a kézi detektort a bizt.őr, ha van még valami akkor arra is rákérdez, ilyesmi..

2012. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ :)
2012. márc. 31. 18:42
 3/5 anonim válasza:
és az intimpiercinget hogy magyarázom ki? :D azt is bejelzi? :D
2012. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többféle kapugyártó van, akik többféle kaput gyártanak, de a legtöbb szerintem megtalálná.

Nem kellene sokat magyaráznod, megmondod hogy intim piercinged van, elhúzza a tested körvonala körül a kézi detektort és ha csak ott csipog akkor rendben. Esetleg megmotoznak, de gondolom nőnemű vagy, úgyhogy először hívnának egy nőnemű biztonsági őrt, legalábbis a legtöbb helyen így zajlik.

2012. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én nem magyaráznám ki az intim pc-t. :D sőt, tuti hogy bejátszom hogyha egyszer ilyen helyzetbe kerülök hogy az övcsatom vagy akármi miatt jelez, akkor ha megkérdezik, hogy miért jelzett, vagy kérik hogy mutassam meg, akkor rávágom, hogy OTT van egy pc :D kíváncsi lennék a reakcióra :D
2012. ápr. 2. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!