Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szivesen dolgoznak az mediaban...

Szivesen dolgoznak az mediaban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a nyelvet, hibátlanul.
2012. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen-igen, jó helyesírás... egyébként szerintem manapság nagyon sokan akarnak elhelyezkedni a médiában. Először nézz utána alaposan, mert egyetemen is lehet ilyeneket tanulni, hogy kommunikáció meg hasonlók. Szerintem először tanulj ki egy rendes szakmát, mert azt gondolom tudod, hogy hosszútávon nem nagyon lehet megélni belőle... Jahh, és fontos a kommunikációs készség, és ha ilyen műsorvezető féleségben godolkodsz, nem árt ha ismerkedsz egy kicsit a színpaddal is. Fontos, hogy ne légy zavarban ilyen helyzetekben...
2012. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszononm a valaszokat:).... beszelok rendben ..azt mondjak :))... szinpad ismeros.. sokat szavalok , fellepek egyutessel es jatszottam mar par darabbal, amugy orvos vagy apolo szeretnek e mellet lenni ..:DD
2012. márc. 31. 21:47
 4/7 anonim válasza:
nincsmit :)) Egyébként hány éves vagy?
2012. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fiatal ..:DD
2012. ápr. 3. 20:11
 6/7 A kérdező kommentje:
:)))
2012. ápr. 3. 20:12
 7/7 A kérdező kommentje:
jah es , hogy tisztazzuk.. a helyesiras... nem irok ekezettel , ugyanis Erdelyben lakok es nem nagyon szokas ekezettel irni, nehez megszokni :)
2012. ápr. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!