Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova temetkeznek a kínaiak?

Hova temetkeznek a kínaiak?

Figyelt kérdés

Egyszer egyik ismerősömmel szóba jött, hogy milyen sok kínai él már Magyarországon (ami számunkra nem probléma!), csak még soha nem hallottunk olyasmiről, hogy bárki meghalt volna közülük, ha temetőbe megyünk, sosem látunk kínai nevet, stb..

Felmerült bennünk, hogy biztosan haza küldik hallottaikat, vagy urnába tartják hamvaikat, csak szokatlan lenne, hogy mindenki(?).

Tényleg nincs velük problémám, szerintem nagyon aranyosak, és nem vaqyok rasszista, csak érdekel a téma.


2012. márc. 31. 11:56
 1/1 anonim válasza:
Én arról is hallottam,hogy nem itt,hanem a hazájukban egyesek úgymond a neten temetkeznek.Ez nem tudom,hogy lehetséges.Bizonyára a magas temetkezési árak hatására,mert 1 rendes temetés 1-2 mill. ft-ba is kerülhet.
2012. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!