Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csajok ilyenkor akarnak...

A csajok ilyenkor akarnak vmit vagy csak a mániájukká vált ez a szokás?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, a facebook-ot én csak arra használom, hogy megkérdezzem, írunk-e vmiből holnap, nem ugrunk-e el valahova, stb. De vannak olyan csajok, akik egy 1-2 perces beszélgetés után (vagy pont a mostani esetet tekintve, 2 kör csocsó után) már 1-2 napra jön az értesítés, hogy ismerősnek jelölt. Szóval a kérdés az lenne, hogy ilyenkor akarnak egyáltalán vmit, vagy csdak az ismerős-gyűjtési vágyaikat karják kielégíteni?
2012. márc. 30. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerezhettél volna már tapasztalatot. Egyébként a lányok sok olyat tesznek ami nekünk úgy jön le, hogy akarnak is valamit, pedig nem. :( Ők valahogy úgy érzik, hogy nekünk szükségünk van lány barátokra (nem barátnőkre :P).
2012. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Azért jelölt be ismerősnek, hogy a barátnői lássák, hogy neki milyen sok fiúismerőse van. Látod, kellett neked csocsózni mindenféle ismeretlennel!
2012. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csajvagyok válasza:
én lány vagyok, és én akkor jelölnék be egy srácot így ha szeretném megismerni akár azért mert tetszik vagy azért mert kedves volt és tartani szeretném vele a kapcsolatot...:)
2012. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de miért akarod vele tartani a kapcsolatot, ha nem szeretnél összejönni vele?
2012. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csajvagyok válasza:
de honnan tudjam hogy nem szeretnék vele összejönni ha nem is ismerem...ezért kell megismerni :)
2012. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azt hiszem kezdem érteni: akkor ti csajok úgy gondoljátok, hogy megtedtem az első lépést, bejelöltem a srácot, innentől az ő dolga, hogy tegyen vmit az ügy érdekében?
2012. ápr. 8. 20:31
 7/7 csajvagyok válasza:
akár igen:) bár bevallom én sem értem a női gondolkodást:D
2012. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!