Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez és hogyan tudnám...

Miért van ez és hogyan tudnám rávenni magam? (lent)

Figyelt kérdés
Mikor hallok egy tökjó számot akkor mindig énekelni akarok, de egyszerűen nem merek, se a szüleim előtt, se a testvéreim előtt.... még magam előtt sem merek énekelni.... Sokan mondták, hogy jó hangom van, mert akkor merek énekelni, ha van mellettem valaki és ő is énekel, de egyedül nem merek... és ez nagyon rossz... ez miért van és mit tehetnék, hogy legyen bátorságom legalább magam előtt énekelni?

2012. márc. 29. 17:28
 1/2 alice_L ***** válasza:

legalabb magad elott énekléshez ajanlom a zuhanyt. Zuhanyozas kozben én onfeledten dalolok, pedig teljesen hamisan éneklek.

Ahhoz hogy masok elott is merj, vegyél néhany énekorat, az segit abban hogy beallitsd a hangod, lélegzeted, stb, valamint egy profi segit felmérni a hangod, azaz van egy megbizhato vélemény kéznél. Esetleg szinjatszo tankorbe is beiratkozhatsz, az is sokat segithet, ha éneklésben nem lesz sikered, akkor késobb még targyalasok levezetésénél, vagy kissebb beszédeknél hasznat lathatod.

2012. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A zuhany alatt meg főleg nem merek, mert régen énekeltem bátran csak akkor mindig jött valamelyik testvérem és bekopogott, meg igazából a nővérem még kiskoromba sokat mondta, hogy rossz a hangom és sokszor szóltak, hogy ne énekeljek... ezért már nincs is bátorságom belekezdeni... :/

De a színjátszó tankör jól hangzik... :)

2012. márc. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!