Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menyiért tudnék egy Oroszlánt...

Menyiért tudnék egy Oroszlánt háziállatnak venni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy kisebb plüsst már 1000 Ft alatt is tudsz, de ha nagyot akarsz az bizony akár 6-7 ezer Ft is lehet. Tescoba legalábbis ennyiért láttam nagy oroszlán plüsst.
2012. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jobban jársz, ha plüssoroszlánt veszel, mint igazit, az igazi oroszlán sose válik teljesen szelíddé, ne felejtsd az oroszlán vadállat!
2012. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hovert válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ. Én is akarok egyet majd valamikor, az biztos hogy már az élőhely kialakítása sem két fillér. Plusz ha az ember nem bírja meggyőzni a közvetlen szomszédokat akkor bukta az egész, keresni kell máshol helyet neki. Az sem mindegy hogy már felnőtt-e vagy kölyök, nyilván minél kisebb annál jobban alkalmazkodik a gazdájához, de sztem ígyis-úgyis milliós nagyágrendű maga az állat beszerzése.
2015. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!