Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is zavart a vasárnapi...

Titeket is zavart a vasárnapi óraátállítás?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavart,ma reggel olyan rosszul ébredtem.A rádióban azt mondták.hogy 1 nap alatt hozzászokik a testünk,de az enyém lassan szokik hozzá.főleg ha az órát előre kell állítani!:) Ti ,hogy viseltétek?

2012. márc. 26. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már alig vártam, imádom, amikor sokáig van világos. Rám soha nem volt semmilyen hatással ez az egy órányi csúszás, pedig tegnap este csak fél egykor feküdtem le, mégis frissen ébredtem fél8-kor.
2012. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ment a zöld kéz!Amúgy én mindig is egy hétalvó voltam,úgyhogy lehet ,hogy csak kevesebbet aludtam a szokásosnál! :)
2012. márc. 26. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
ki nem álhatom, örülök ha elalszok vagy megszokom mi hogy van erre itt kell a hülye órát összevissza állitani ugy felb.szott..
2012. márc. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na mondjuk az óra állítgatást is utálom.Főleg ,hogy az én digitális órám egyszerűen borzalom.Kb. egy óra mire átállítom,ezért inkább kivonom/hozzáadom azt az egy órát.Köszi mindenkinek a válaszokat!(Jöhetnek még)
2012. márc. 28. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!