Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne bántsam...

Mit tegyek, hogy ne bántsam meg őt?

Figyelt kérdés
Hát most elég fura kérdéssel fogok hozzátok fordulni,de szükségem volna a segítségetekre.Szóval kb. 3 hónappal ezelőtt rendeltem 2 posztert ami 61x91 cm.Nem akartam csak úgy szallagragaztóval kitenni a falamra és az apukám is nagyon ellenezte,hogy ne tegyem ki majd bekereteztetjük.Hát igen eddig minden rendben is volt.Megígérte,hogy bekereteztetjük és kitesszük a falamra.Először több helyen is megakarta nézni ,hogy mennyibe kerülne csak nem volt ieje bemenni az üzletbe,mert az az üzlet este 7-ig van nyitva és ő késő este jár haza munkából.Oké ,eddig minden rendben volt.Csak aztán történt a kezével egy kis baleset így nem tudott dolgozni.Otthon volt 2 hétig legalább.Eltudott volna menni megnézi,hogy mennyibe került ,mert gyakran ment ő a kezével (csak be volt kötve) autóval a városba bevásárolni,nem esett nehezére.De soha nem ment be megnézni mennyibe kerül a keret és hogyan miképp volna.Majd 3 hónap után érdeklődött több helyen is.Eldöntöttem,hogy hol szeretném megcsináltatni rá a keretet csak az a baj,hogy apukám soha nem visz el engem oda.MErt én faluban lakom és az a város messzebb van tehát mindenképp csak autóval jutnék el oda.Mindig csak igérgeti soha nem teszik meg,csak azt mondja majd megnézem,majd ,de abból a majdból már eltelt 3 hónap s még mindig csak majd és igérgeti.Nagyon szeretném a posztert,de viszont nem akarom sürgetni sem őt,de viszont megsérteni sem,hogy miért nem csinálja már meg.Mit tegyek? mit mondjak neki ,hogy hallgasson rám és ne sértődjön meg?Mert fontos volna nekem,de nem akarom letámadni sem őt vele ,nehogy aztán haragudjon és tényleg nme csináltatja meg.
2012. márc. 26. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bátran állj elé, és nyugodt hangon mondd meg neki (amikor épp nem csinál semmit és tud rád figyelni), hogy már három hónapja várod hogy kész legyen a keretezés, és már nagyon szeretnéd feltenni őket a falra. Aztán esetleg mondhatod neki kedvesen, hogy ha neki mégis gond vagy nincs rá ideje, akkor inkább mondja meg, nem fogsz megbántódni, mert akkor felteszed így ahogy van gyurmatapasszal vagy valami. Esetleg felajánlhatod neki, hogy te egyedül elintézed, ha nincs rá ideje, és persze ha busszal be tudsz menni a városba.

Ha nem számonkérően vagy sértődötten adod elő neki a dolgot, biztos nem fo megbántódni! Elvileg ő ajánlotta fel neked, természetes hogy el is kellett volna intéznie. Így hitelt veszti a szava, ezt tudnia kéne.

2012. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
asd asd
2012. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!