Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki menyiért csináltata a...

Ki menyiért csináltata a medencéjét és milyet?

Figyelt kérdés
én is gondolkoztam a medencén de még a házamat csináltatom. most csak kiváncsi vagyok az árakra:)

2012. márc. 26. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én saját magamnak csináltam meg. Az ásását egy az egybe én csináltam meg többnyire munka után meg hétvégenként. Az alapját bontott téglákból raktam össze majd lebetonoztam. Utána egy ismerősöm leszigetelte hogy vízálló legyen ez anyaggal együtt kb 30 ezer ft volt majd járólappal meg csempével körbe burkoltam. Ezek után csináltam mellé egy vízkeringetőt ami az uszodákba is szokott lenni hogy a medence szélén vannak a rácsok ott lefolyik a víz egy kis tárolóba majd bele egy szűrőbe ami egy felső csőből megy vissza a medencébe.
2012. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2500Ft-ért vettem, elég volt felfújni, de leterítettem alá egy pokrócot, így nem szúrja ki semmi.


(bocsi, nem hagyhattam ki)

2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!