Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ittam szappant, milyen bajaim...

Ittam szappant, milyen bajaim lehetnek?

Figyelt kérdés

*igen előbb is én írtam a kérdést*

előbb ittam meg egy háromnegyedpohárnyit, és borzalmasan sz.r íze volt, mert eleintesós volt, aztán meg... ááá csípte a torkomat és majdnem kihánytam. :D a lényeg az, hogy nagyon csípi a torkomat, hániyngerem van továbbra is, a torkomban borzalmas íz van, a nyálam meg... kb olyan az állaga mint a takonynak xD mostam már fogat.

mi bajom lhete amúgy ennyi szappantól?


2012. márc. 26. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az előző kérdés az volt, hogy HA meginnál egy pohár szappanos vizet, akkor mi bajod lehet. Mivel nem kaptál választ, így tehát megittad? És azt elárulod, hogy minek?
2012. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
unatkoztam... valszeg azért... xD am azért mert megakarok betegedni, szarul akarok lenni, esetleg megakarom ölni magam.
2012. márc. 26. 01:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok, okos gyerek! :P

Amúgy a gyomorban lévő sav némileg semlegesíti a szappan enyhe lúgját, de ettől még számíthatsz egy kiadós hasmenésre/hányásra. Ha nincs szerencséd, elől-hútul fog belőled jönni a cucc... az aztán kellemes. Sőt, akár a bélflórádat is hazavághatod vele.

Szánalmas ez a mai generáció... mi még csak a teát kavargattuk lázmérővel, ha nem akarunk suliba menni...

2012. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
xD nálam nem arról van szó, hogy nem akarok suliba menni. megakarok szűnni. mellesleg semmi sem történt.
2012. márc. 26. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg akarod ölni magad egy pohár szappanos vízzel? Igen, valószínű, hogy meg akarsz szűnni létezni. Akár azt is kinézem belőled, hogy beveszel egy levél c-vitamint.

Idióta.

2012. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igazából tömény szappan volt, és nem akartam ezzel öngyilkos lenni... csak szarul akartam lenni. egy levél c vitamintól meg kakisul leszünk??:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO O.o

hallottam vitamin túladagolásról, de hogy egy levél c-vitamintól...az hamar kiürül... ettől is lehet mérgezést kapnin ???:O (vagy mi az)

2012. márc. 26. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom nem igazán fogtad fel az iróniát. Hány éves vagy? Kitalálom. 13-15 és fiú.
2012. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
13-15 ok... fiú nem :Dhermafrod. ^^
2012. márc. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!