Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Hogyan mondjam meg a barátomnak h én nem úgy nézek rá mint pár hanem mint egy nagyon jó barát? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit nagyon szeretek mint barát. Sokat beszélgettünk chatan stb. Majd közölte velem h ő mióta ismer érez valamit és h rajtam gondolkozik. Majd megcsókolt. Hagytam sodródtam az árral. Összejöttünk. Majd pár nap elteltével mondtam h én egy erős barátságot érzek és h nem kellett volna ezt elrontani. Két három napig nem beszéltünk nem keresett és rájöttem h zavar. Hiányzik. Most megint együtt vagyunk mert újra akartam kezdeni de nem tudom h miért ugyanazt érzem mint eddig. Egy erős barátságot. Az a baj h külsőleg nem nagyon vonzódom hozzá. A pont az i-re h az exem jóbarátja és kollegája egyben. Hogy mondjam meg megint neki h mi van? Azt fogja hinni h én hülyére veszem meg kihasználom és ezt nem akarom. ő mondta h nem tud rám úgy nézni mint barát de úgy meg nem akarom elvesziteni. De ha most beszélnék vele megint h még mindig barátként nézek rá összetörném a szivét. Nagyon jóba lett a testvéremmel meg a sógorommal és mindent elmond nekik én meg ezt hallgattam itthon amikor először szakitottunk h szegény nem érdemelte ezt meg tömték a fejem. És ha most is szakitanék vele ugyanezt hallgatnám itthon.
2012. márc. 25. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Se vele-se nélküle. Ez pedig szerelem.
2012. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt szépen nem tudod közölni vele. össze fog törni, tapasztalatból tudom, bármilyen szépen is fogod elmondani neki...
2012. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!