Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! VÉSZHELYZET! Mit...

SEGÍTSÉG! VÉSZHELYZET! Mit tegyek? A szembeszomszédaim kb gyilkolják egymást, és én félek, és én vagyok ideges. Most történik mindez. Folyt lent

Figyelt kérdés
Volt itt mentő, többször elszáguldottak 230-al talán a nő el is ütötte a férfit... közbeavatkozni még nem merek :/ nem tudom mit tehetnék, vagy megoldódhat az ilyen? Pár perce még tűz is volt holmikat égetett a nő... aggódom... csodálom h a faszinak volt mersze visszajönni :/ megoldódhatott volna ha hagyja lecsillapodni a nőt...
2012. márc. 24. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet rossz tanacs de hivj rendort... Nem jo ebbe bele avatkozni ... helyileg hol laksz ?
2012. márc. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondoltam rendőrre, de elég egyértelmű lenne hogy a szembe szomszédból jött a hívás, és akkor így is úgyis belekeverednék :( gondoltam rá, remélhetőleg csitultak a kedélyek és nem történik már semmi... félek hogy valakinek baja eshet :( lehet kiírni is butaság volt de érdekelne ki mit tenne a helyemben... Székesfehérváron lakom am... szörnyű ezt látni :(
2012. márc. 24. 01:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel mostanaban tolem mindenki parazik en kiuvoltenek hogy kuss legyen vagy en is beszallok... De ezt nem ajanlom senkinek... regen gyerek koromba csendben meghuztam volna magam mintha nem hallanam ...nincs jo tett ilyenkor... Sajnos a magyar jogg szerint nem nezhetted tetlenul az ilyesmit... ezert a rendor a legjobb megoldas...
2012. márc. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 étoile et lune ***** válasza:
Miért lenne egyértelmű, hogy te hívtad ki a rendőrséget? Nyilván nem csak Te laksz rajtuk kívül az utcában, van nekik jobb -és baloldali szomszédjuk is, és a melletted lakók is simán hallhatják őket ilyenkor. Én is kihívnám a rendőröket szerintem, inkább, minthogy megvárjam, míg kinyírják egymást.
2012. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki a rendőröket!!!Mit kell ezen gondolkozni???
2012. márc. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hívd át őt is vagy csak,vigyél neki kóstolót.

Lehet,hogy ez a baja.

2012. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd át őt is,vagy csak vigyél neki kóstolót mert lehet ez a baja.
2012. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs véletlenül 2x küldtem el.
2012. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És miután vissza olvastam nagyon másik helyre bocs.
2012. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!