Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a barátaim...

Mit csináljak hogy a barátaim nem piszkáljanak ezzel?

Figyelt kérdés
Folyton a suliban mondják, hogy üsd meg a tök mindegy most kit x-y-t. De én nem akarok megütni senkit ok nélkül se megverni. De ha meg nem csinálom akkor meg elkezdenek piszkálni, hogy a nálam kisebbet nem merem megverni meg minden. Nem az, hogy nem merem nem akarom. De szerintem jobb lenne hanyagolni őket, szerintetek? Nem akarok beírást kapni mert verekedtem még az idén egy beírásom sincs és ezt szeretném ha így is maradna.
2012. márc. 22. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
a kérdést elrontottam: "NE piszkáljanak"
2012. márc. 22. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem barátok, hanem idióták
2012. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. De, hogy rázzam le őket mert akkor rám szálnak akkor meg ők akarnak megverni engem, hogy nem velük vagyok. Meg elkezdenek minden hülyeséget terjeszteni rólam. Sőt ráadásul az egyik elég erős szóval kicsit azért tartok tőle.:/
2012. márc. 22. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem egy idő után keresnének uj embert akit behűlyithetnek. csak arra gondolj ha ilyen emberek közé keveredsz akkor kisiklodhat az egész életed akár. az hogy terjesztenek rólad bármit is.-..aki ismer ugyse hiszi el, valószinüleg senki nem hisz nekik. de félelemből nem szabad senkivel barátkozni.
2012. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!