Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingyenes, vagy fizetnem kell,...

Ingyenes, vagy fizetnem kell, ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
Nincs fizetve a TB-m, de elszeretnék menni nőgyógyászhoz rákszűrésre.
2012. márc. 22. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kellfizetned, de jelentik a TB-nek és be kell fizetned a hátralékodat
2012. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hátralék? Azaz az 5200 Ft ?
2012. márc. 22. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Tavaly havi 5100, idén havi 6390.

A hátralékod annyi amennyi TBt be kellett volna fizetned, de nem tetted.

2012. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
havi 5100 volt tavaly. idén több. számold ki hány hónapja nem fizettél és szorozd be
2012. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Akkor kapsz egy papírt amire rá van írva,hogy mennyibe kerül a rákszűrés és ha nem tudod igazolni,hogy jogosult vagy TB ellátásra,akkor ezt az összeget ki kell fizetned.
2012. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhhh.. hát ha azt beszorzom elég sok jönne ki.. szoval inkább előtte elintézem a Tb-t. És ha már fizetem havonta akkor már elmehetek, igaz? Tehűt utána már semmilyen hátralékot nem kell fizetnem!?
2012. márc. 22. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kifizetted a hátralékod,akkormár nem kelltöbbet fizetned.A késedelmi kamatot elengedik.
2012. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp ki kell fizetnem a hátralékot? Szoval nincs olyan, h én most gondolok egyet és havonta fizetem a TB-m!? Tehát ha elkezdem fizetni akkor is kell a hátralék?
2012. márc. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!