Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS segítség a többi lent?

Ildi 19 kérdése:

SOS segítség a többi lent?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy 26 hetes kismama vagyok és nem igazán érzem a babóm mozgását és nem csak most hanem eddig nem nagyon éreztem semmi peddig nagyon figyelem ma volt egy olyan pillanat reggel hogy talán talán rugott volna egyett de nem vagyok biztos benne. Első terhesség és nagyon meg vagyok ilyedve mert mindenki azt irja hogy 16 hetesen de legkésőbb 20 hetesen érez rúgásokat. Az is tény hogy mellső fali a lepény és már 2 orvosnál is voltam ahol ultrahangoztak és látam a babót mozogni csak nem éreztem de elmentem egy hete 4d re ott is minden rendbe volt mozgot a kis drágám de én semmit nem érzek még mitől van ha valaki járt már igy leírhatná hogy megnyugodjak köszönöm szépen előre is a válaszokat

2012. márc. 21. 19:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!