Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért feljelenthet...

Szerintetek ezért feljelenthetnek? :SS

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamnak pont megvolt a havija, és rámenstruált a székre a suliban. Én ezt lefényképeztem és feltettem facebookra, de a képen semmi nem volt láthato csak a szék és az egyik haverom keze. Aztán másnap nyilvánosan bocsánatot kértem tőle és ő megbocsájtott. De azt mondták ha feljelentenek akkor állami gondozásba is kerülhetek. Ez lehetséges?? Segitsetek!!!!!! 13/F

2012. márc. 21. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem írtál oda nevet, akkor nem hiszem.
2012. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem!!csak a szék és haverom keze volt a képen. de viszont a suliban 4-5 gyereknek elmondtam.
2012. márc. 21. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem látszott semmi rajta, akkor minek jelentenének fel? Ha fel is jelentenek, csak ők csinálnak magukból hülyét.
2012. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen...de a rendőr mondta h feljelenthetnek...am kaptam egy róvót meg 2-es magatartást..
2012. márc. 21. 16:17
 5/12 A kérdező kommentje:
csak a vérfolt látszott a széken...am nem jelöltem meg rajta semmit, senkit...annyit irtam a kép alá hogy: az érintettek tudják miez xDD
2012. márc. 21. 16:18
 6/12 anonim ***** válasza:

csak rád ilyesztettek nyugi..

Ha nincs konkrét személy akkor az nem a személyi jogok megsértése.. még senkit nem jelentettek fel azért mert felrakott egy közöségi oldara egy véres széket...

engem azért akartak feljelenteni mert habgosan mondtam az osztálytársamra h lezbikus :D ez is a halálos bűn kategória xDD

2012. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de nem csak simán véres hanem rámenstruált...
2012. márc. 21. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Te nagyon buta lehetsz, mert ilyennel miért kell szórakozni. Szegény lánynak nem elég hogy szégyenkezik ez miatt?Különben is ez egy természetes dolog.
2012. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de mekkora egy bunkó vagy..:)
2012. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez van...gondolom nő vagy...de akk legalább vmi segitségét is irhatnál...
2012. márc. 21. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!