Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általános iskolába járok és...

Gyapjas Petra kérdése:

Általános iskolába járok és mennyi igazolt hiányzás után buktatnak meg?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy meg van annyi hogy megbuktassanak.
2012. márc. 20. 21:24
 1/5 cathilina ***** válasza:
Nem buktatnak meg, a gyámhatóság fog vizsgálatot tartani nálatok.
2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt nem tudod hogy ez mennyi órától van ?
2012. márc. 20. 21:35
 3/5 anonim válasza:

Sya! 250 óra igazolt hiányzás után év végi javítós vizsgát kell tenned, mert nem vagy osztályozható, és 250 óra igazolt hiányzás után értesítik az illetékes gyermekvédelmist! Járj suliba, és többet ne lógj mert anyukádat hurcolják meg ezért!

Sya-sya

2012. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jártam iskolába csak tüdő gyuladást kaptam és annyi ideig nem mehettem suliba míg abból meg lett 170órám elötte meg bevittek korházba és az miatt nem mentem .Anyu tudd róla hogy nem voltam suliba .
2012. márc. 20. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

előző válaszoló: igazolt hiányzásról van szó, szóval gondolom tudták a szülei, hol volt.


kérdezőnek: nem tudom pontosan, szerintem ez kicsit minden iskolában más, nálunk például először a nevelőtestület szavazhat arról, hogy osztályozóvizsgára bocsájtja-e a tanulót minden tantárgyból.


de ha már tényleg túl sokat hiányzott / nem épp olyanok a képességei, hogy le tudna osztályozózni x tantárgyból, akkor igen, évismétlésre kötelezhetik. szerencsére ilyen nálunk még nem volt.

2012. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!