Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudnátok hogy nem vagyunk...

Ha tudnátok hogy nem vagyunk egyedül az NEM végtelenben akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A nem szót kihangsúlyoznám még egyszer,mivel bárki bármit mond a világegyetem az NEM végtelen.Még megjegyezném hogy a sötétség az nem üres tér.
2012. márc. 19. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok ostoba, de "az NEM"? :D


Amúgy meglepődnék. Aztán... Élném tovább az életem? Remélném, hogy nálunk fejletlenebbek és ennyi köbö. :D Most mit csinálhatnál? Ha megtámadnak a házadban, akkor illik meghalni...

2012. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy én vagyok ostoba, de "az NEM"? :D "

C:

"Aztán... Élném tovább az életem? "

Neeeeemm...

"Most mit csinálhatnál? Ha megtámadnak a házadban, akkor illik meghalni..."

c: nem erről van szó hogy megtámadnának meg semmi ilyesmiről.

Hát a kérdést egyébként minden tekintetben elégé elírtam (:

Nem arról van szó hogy most lejön iti,hanem arról hogy mi lenne akkor hogy ha megtudnánk hogy *helyen találtak egy baktériumot.És hogy az én képzelésemet vetítsem,szerintem kitörne a negyedik látható világháború.(most vagyunk a harmadikban,de nem látjuk)

2012. márc. 20. 00:03
 3/4 asidiir ***** válasza:
100%

Aki azt hiszi, hogy egyedül vagyunk, mint emberiség az univerzumban akkor az ne haragudjon, de iszonyatosan ostoba és naiv, és nagyon meg fog még lepődni.

Tudom, hogy nem vagyunk egyedül, de ha izgatnám magamat rajta, akkor sem vagyunk egyedül, szóval tárgytalan. Élem az életemet.

2012. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az univerzum folyamatosan tágul, szóval átvitt értelemben igenis végtelen mert folyamatosan nagyobb lesz.
2015. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!