Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok Pécsi nem...

15 éves vagyok Pécsi nem tudná valaki megmondani hol adnának ki nekem cigit?

Figyelt kérdés
Utca + házszám
2012. márc. 19. 21:51
 1/5 anonim válasza:

Még most nem késő leszoknod a cigiről.40 éves korodra teljesen el fogja zárni az ereket a fütyidben és legszebb férfikorodban csődöt mondasz a csajoknál.Minden szál cigi helyett csinálj meg inkább 20 fekvőtámaszt.

Ha meg címet kapsz, azzal lebuktatod az eladót...ugyanis rossz bácsik is olvashatják ezt az oldalt.

2012. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehol; ne dohányozz.
2012. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nálunk szinte minden piacon árulják a vietnámiak. Ott nincs olyan hely, ahol sok sárga van?
2012. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha lehet, ne dohányozz! Nem tudom mikor kezdted, de még nem késő, hogy leszokj, hosszútávon jobban jársz!

Nem teszed magad (és másokat) tönkre vele, és egy csomó pénzt megspórolsz. Ha feszültségoldásra használod, inkább sportolj, fuss, vagy kerékpározz, pár év múlva hálás leszel magadnak, ha így teszel.

2012. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy aggodtok értem de alkalom adtán dohányzom ugy évi 5-6 szál nem több csak azt akartam volna megtudni hpgy lehet e venni
2012. márc. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!