Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpírnaplókból 3x16 részben...

Vámpírnaplókból 3x16 részben nemértem, hogy mivan Alaric gyűrűjével ott mitörténik?

Figyelt kérdés
lécci válaszoljatok...hülyék kíméljenek előre is köszönöm szépen.
2012. márc. 19. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Alaric gyűrűje John Gilberté volt (Elena igazi apjáé), aki neki adta Isobelnek (Elena igazi anyja, Alaric exfelesége). Isobel adta neki Alaricnak. Ez a gyűrű egy mágikus gyűrű, amit még a Bennett boszorkányok csináltak, hogy megvédjék a Gilberteket a természetfelettitől. 1912-ben Samantha Gilbert hordta, aki mint kiderült megőrült és a Tanács tagjait kezdte el gyilkolászni. A 3x16 rész végén kiderül, hogy azért őrült meg, mert túl sokszor tért vissza a halálból a gyűrű segítségével, mint ahogy Alaric is. Túlzottan kihasználták a természet erőit, ami így áll bosszút rajtuk.

Én legalábbis így értelmeztem a dolgot, de gondolom a következő részben jobban kifejtik, hogy mi is történt.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igeen köszönöm. :)
2012. márc. 22. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!