Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találnák ilyen embert?...

Hol találnák ilyen embert? (kardgyüjtőt)

Figyelt kérdés

már kis korom óta szeretem a kardokat, mászkáltam előadásokra csak hogy foghassak kardokat :) nagyon szeretem az összes fajtáját, gyönyörűek! Anyagi helyzetemből adódóan sose tudtam venni :(

Szeretnék találni egy olyan embert akinek van felesleges darabja, ami a pincében porosodik vagy hibás, bármit amit szívesen elajándékozna. hol találhatnák ilyen embert?


2012. márc. 19. 11:34
 1/4 kovpet ***** válasza:

Egy jó kard nem olcsó. Szart meg nem érdemes venni.

Miért nem csinálsz magadnak egyet? :)

2012. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem egy "szar" is megtenné...

csinálni meg nehéz mivel nincs méretre jó acél vagy bármien fém...

2012. márc. 19. 13:36
 3/4 kovpet ***** válasza:

Teherautó laprugójából tudsz csinálni egész jót, nem kell hozzá sok szerszám sem, csak egy köszörű meg szalagcsiszoló.


Hőkezelni nem tudod otthon, de az amúgy sem fontos, mert nem használati tárgy lesz.


Gagyit meg tudsz venni akárhol, az nem is drága. Csak nem autentikus, de ha ez nem zavar, akkor jó lesz.

2012. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahol lakom tegnap dobtak ki a kukába egy viszonylag jó állapotban lévő kardot
2012. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!