Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook! Szerintetek jó e...

Facebook! Szerintetek jó e vagy sem ez a közösségi oldal?

Figyelt kérdés
Én őszintén rühellem és bánom,hogy beregisztráltam magam,mert nekem emiatt hogy fent vagyok rengeteg konfliktusom volt,van a barátommal. Sok párkapcsolat e miatt ment szét. Ezen az oldalon nem az a lényeg,hogy tartsd a kapcsolatot az ismerőseiddel hanem hogy csald meg a barátod,barátnődet. A baj,hogy én próbáltam de nem tudtam letörölni magam.
2012. márc. 18. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A facebook nem ördög és nem angyal, hanem egy online alkalmazás, amit ezerféle dologra lehet használni. Aki a facebook miatt csalja meg a párját, az megcsalná anélkül is. Törölni egyébként tudod magad.

[link]

2012. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem arra jó, hogy azokkal az ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot, akik távol, esetleg külföldön élnek. Egyéb funkciója nem érdekel.
2012. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Facebook elég jó közösségi oldal, és én nagyon szeretem eleinte én is utáltam, de megláttam, hogy minden ismerősöm regisztrált rá! Sokat lehet játszani, és minden apró hírről azonnal tudsz. Megismerhetsz új embereket ami a legjobb dolog a világon.
2012. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!