Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Metin 2 szerók melyiken játszak?

Metin 2 szerók melyiken játszak?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom hogy melyik metin2-vel játszak mert már játszottam:metin2,ddmt2,m2m,pvp2,ddmt2,freemetin2,

még sorolhatnám ha emlékeznék.A metin2 nagyon megtetszett nekem volt ott 400m em is csak el cseréltem pvp2-ős cuccokra mert már bánom.A pvm2-vel meg most fogok játszani nagyon remélem hogy jó játék lesz,de ugy rossz hogy nem indulok alapból cucokkal.

Melyik metin2-vel játszak?


2012. márc. 18. 20:06
 1/4 anonim válasza:
amint látom Pumt2 nem játszotál,Szerintem egyik legjobb szerver M2M után mível M2M egyedi tervezésű cuccaik vannak és nagyon jó szerver top1 de Pumt2 TOP2 nagyon jó szerver!!! de írd milyen szervert akarsz:pl csak pvp,pvp -pvm,ahol megkell küzdeni egy cuccért,lassan fejlödsz gyorsan fejlodsz stb..
2012. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahol meg kell küzdeni metin2 nagyon szerettem csak hát 400 milla vesztés után nincs erőm vissza menni.Pumz2 már játszottam el felejtettem írni:)Pvm2 nagyon várom remélem lesz olyan jó mint metin2.
2012. márc. 18. 20:53
 3/4 anonim válasza:
PVM2 semmit nem fog érni!!! egy nagy fos lesz...vannak nagyon jó szerok DE TESSÉK ITT VAN ITT MINDIG ÚJ SZEROKAT RAKNAK KI: [link]
2012. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aspikami ***** válasza:
Ha jó szerót akarsz az EWMT2-őt válaszd
2012. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!