Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jackson pedofil?

Michael Jackson pedofil?

Figyelt kérdés
pedofil?
2012. márc. 18. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem valószínű. Inkább csak volt egy jó ürügy, amivel úgy gondolták hogy milliókkal lehet leakasztani őt. Egyik perben sem találtak ellene bizonyítékot, kivéve hogy az őt perelők állították bőszen a sérelmet.


Utólag számít ez?

2012. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Pedofil? Mert leesett az orra? Áhh dehogy.
2012. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az jo mert nagyon idegesito hogy sokan hivjak ugy es azert kerdeztem mert meg szeretnem mondani az illetoknek hogy hamis mert ha nem igaz akkor ne legyen tevhit!
2012. márc. 18. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Az előítéletek (sajnos) ilyenek.


Amíg élt, csak egy pedofil volt az emberek szemében, halála után a pop királya.

Amy Winehouse vagy Tina Turner is csak drogos k*rvák voltak, kik megérdemlik a halált, majd a halál után hirtelen pótolhatatlan tehetségek. Meg is figyelhető, hogy életük során hanyagolva (kevés érdeklődés) voltak, majd utána kiugrott a hallgatottság vagy lemezeladás aránya.


Ilyenek az emberek, ez ellen nem fogsz tudni mit csinálni.

2012. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt pedo:) nézz utána, a google neked is a barátod, az egyik eset pl úgy volt h egy "apucika" azt mondta a gyerekének h állítsa ezt de aztán mikor MJ meghalt utána a gyerek is megmondta hogy hazudott mert apja azt kérte.. elég szörnyűek az emberek.. elvileg az apa azt akarta h Michael tönkremenjen majd a botrány miatt. na érted, a többi eset is csak ilyen hülyeség volt de Michaelt eléggé megviselte. szegényem! <3 nyugodjon békében!
2012. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
O de szegeny!Mienek az emberek!
2012. ápr. 1. 14:00
 7/12 anonim válasza:
90%
nem esett le az orra és nem volt pedofil sem. azok a sztárok sem bolondok azért mert pl drogoznak. mindennek meg van a maga oka, de aki sértegeti őket annak kívánom, hogy ugyanolyan magányosak legyenek mint a sztárok
2012. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4. válaszoló:

"Amy Winehouse vagy Tina Turner is csak drogos k*rvák voltak, kik megérdemlik a halált, majd a halál után hirtelen pótolhatatlan tehetségek."

Khm... gondolom, egy kicsit sem zavar, hogy Tina Turner még él?

2012. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, a kérdésre nem válaszoltam, bár már előttem néhányan megtették:

NEM, Michael Jackson valószínűleg NEM volt pedofil. Cserébe viszont ezzel a váddal sikerült teljesen tönkretenni És itt most nem elsősorban az anyagiakra gondolok...)

2012. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Whitney Houstonra gondoltam, csak keverem a sok drogos hírességet.

Mikor beírtam, már akkor láttam hogy hülyeség lett, de mivel egy hónapig nem zavart senkit, én sem foglalkoztam vele.

2012. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!