Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki vágatott frufrut az...

Aki vágatott frufrut az megbánta? :O vagy esetleg szereti? Mennyi az esélye hogy elrontsák? :S?

Figyelt kérdés
[link] ilyesmit szeretnéék szerintetek milyeen? :D
2012. márc. 17. 19:01
 1/2 anonim válasza:
nekem hasonló volt, tökre szerettem mert oldalra tudtam fésülni, de aztán vágattam szemöldökig érő elöl frufrut, amit nagyon megbántam, most is növesztem mert semmit nem tudok vele kezdeni, a fodrásztól függ h jót vág-e!
2012. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 M.*-* könyvmoly.(: válasza:
nekem van fufrum és nem bántam meg..:) én nem terveztem h lesz fufrum de kellett már a változás ugyhogy hajvágás előtt tök hirtelen kitaláltuk a fodrásszal h legyen...:D de mielőtt fufrut vágatsz kérdezdd meg a fodrászt h neked milyet ajánl.. Elrontásnak mindig van esélye, ez fodrásztól is függ , de mivel ez elég hosszóú frufru ha el is rontják simán el lehet csatolni míg visszanő, szal sztem ilyenen kár aggódni..:D a képen a frufru pedig rohadt jó néz ki...*-*
2012. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!