Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova küldjem a futárt, ha...

Hova küldjem a futárt, ha éppen nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Ugyebár a futár az teljesen változó időpontban jön a nap bármely szakában én meg reggeltől késő délutánig suliba vagyok. Hova küldjem ilyenkor a futárt? Nagyszülőkhöz sajna nem tudom, suliba meg nem jó, mert nem biztos, hogy délelőtt jönnek, lehet, hogy csak 5-kor amikor meg nem vagyok már ott.
2012. márc. 17. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugdíjas szomszéd, aki többet van otthon?

Milyen futár? -nem lehet vele időpontot egyeztetni?

2012. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
majd felhív és időpontot egyeztetsz vele. Vagy már a rendelésnél ráírod, hogy 5 után jöjjön
2012. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A futár nem fog neked más címre menni, neki oda kell vinni a csomagot, ahova a címzés szól. Fel kell hívni a futárcéget, bemondani a rendelés számodat és fog veled időpontot egyeztetni. Neki is az az érdeke, hogy feleslegesen ne tegyen kitérőt sehova.
2012. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy felhívtam őket és nem lehet időpontot egyeztetni velük, csak napot. Egyébként az UPS cégről van szó.
2012. márc. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!