Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek önmagam?

Hogyan legyek önmagam?

Figyelt kérdés
Három barátom van, és csak előttük tudok önmagam lenni. Velük is csak azért, mert kiskorom óta ismerjük egymást, együtt nőttünk fel. Miért nem tudok idegenek előtt felszabadulni? Többszöri találkozás után sem. Például az osztálytársaim előtt. Egyszerűen nem tudok senkivel olyan jóban lenni, hogy megbeszéljek vele dolgokat, vagy ilyesmi. Nagyon kellenének tanácsok, hogyan legyek önmagam, mert így egyedül érzem magam, és nem boldogulok! Előre is köszönöm
2012. márc. 15. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Így vagy önmagad, nem esett le?

Ha másmilyen akarsz lenni, már nem leszel önmagad.

2012. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó akkor írom úgy, hogy változni szeretnék. Jól elbeszélgetni új emberekkel, új barátokat szerezni, megnyílni
2012. márc. 21. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mire gondolsz. Nekem is vannak olyan napjaim, amikor csak azért hogy menőnek tartsanak páran baromságokat csinálok, pedig nem ez vagyok igazából. Szerintem úgy a legjobb, ha figyelmezteted magad valahogy. Észre kell az ilyet magadon venni, és próbálj változtatni! :)
2012. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!