Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » . Nem kíváncsi rám?

. Nem kíváncsi rám?

Figyelt kérdés
Ha egy régi barátom, nem jelentkezik a hívásaim, SMS-eim után, az azt jelentené, hogy nem kíváncsi rám? Régen jól megvoltunk, különös.
2012. márc. 14. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha engem keres egy számomra fontos személy, a leghamarabb jelentkezek. Érdekelne, mások hogy látják.
2012. márc. 14. 23:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Én meguntam egy-két régi barátom, azért nem válaszoltam egy idő után ha kerestek. Pedig mi is megvoltunk régen. De az is lehet hogy történt valami komolyabb és most épp nem ér rá veled foglalkozni. Azt nem írtad, mióta nem jelentkezik.
2012. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lassan hatodik napja. Tisztában vagyok azzal, hogy sokat dolgozik, ezt le is írtam neki az SMS-ben... de ez nem lehet mindig kifogás. Egy másik ismerősöm, akivel napi szinten tartottam a kapcsolatot, meg tanul, megértem, de ha nincs 20 ft-juk és pár szavuk hozzám SMS-ben sem, akkor ezek után miért ne erre gondoljak egyből?
2012. márc. 14. 23:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem munkára gondoltam, hanem bármi egyébre, családi problémák, valaki beteg, meghalt, stb. De mondom, nyugodtan gondolhatsz arra is, hogy már nem érdekled, mivel én is pont így "közöltem" régi barátaimmal hogy már nem érdekelnek. Majd később kiderül, lehet felbukkan és elmagyarázza.
2012. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mégsem tudok arra gondolni, hogy valami baj lenne. Elég nagy véletlen kéne ahhoz, hogy két lány barátom is hirtelen bajok miatt felszívódjon. Tavaly legalább még hagytunk egymásnak néhány naponta valami párszavas üzenetet MSN-en, hogy csinálunk-e valamit, elmegyünk-e valahová, de már ez sincs. Ha megint én írnék nekik, valamiért megalázva érezném magam, hogy hiába keresem őket.

És hülyének, hogy nem akarom tudomásul venni, hogy már nem kíváncsiak rám. Ezen kívül van egy lányismerősöm is, aki pár hete elhívott sörözni, de lemondtam a sulira hivatkozva. Viszont pár napja felkerestem, hogy akár be is pótolhatnánk, de még nem reagált. Fent nem mondtam barátomnak, mert ritkán látom, de summázva a dolgot háromból hárman nem jelentkeznek. Lehet, hogy elviselhetetlen vagyok? :D

2012. márc. 15. 10:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!